Hakkımızda

Gösterim: 5474


Su ve sıvı akışkan transferi konusunda edindiğimiz 17 yıllık bilgi ve tecrübeleri CANSU TEKNİK POMPA çatısı altında değerli firmanızla paylaşmak arzusundayız.      

İZMİR gıda çarşısında bulunan firmamız bugüne kadar yaptığı çalışmalarla tüm ege bölgesinde adından söz ettirmektedir. 

Gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmalarımız VANSAN – MAS-DAF – İMPO – ULUSOY gibi sektörün önde gelen firmaları tarafından da değerlendirilerek faaliyet konumuz içerisinde olan ürünlerinin tamir bakımında ve satışında firmamızı yetkili kılmışlardır. 

Kalite, verimlilik ve sağlamlığı ile bilinen İtalyan dalgıç pompa, hidrofor grupları kalite/fiyat parametresi ile de ülkemiz tüketicisinin ve sanayicisinin hizmetindedir.        

 Faaliyet Konularımız :          

Ø  Sondaj kuyusu açımı,

Ø  Sondaj kuyusu temizliği ve inkişaf ile geliştirilmesi işlem,

Ø  Dalgıç pompa kurulum, bakım, demontaj ve montaj işlemi,

Ø  Tüm hidrofor sistemleri kurulum bakım ve tamiratı,

Ø  Dik milli pompaların tamir ve bakımı,

Ø  Otomatik sulama sistemleri,

Ø  Yangın sistemi kurulum tesisat ve montajı,

Ø  Tüm elektrik motorlarının bobinaj işlemleri.  

CANSU TEKNİK POMPA‘ nın Vizyonu ve Hedefleri:

 

Ø  Müşterilerimiz en önemli değerimizdir. Onların beklentilerini 7gün 24 saat aralıksız, kaliteli, hızlı ve istikrarlı bir şekilde karşılamak, ürünlerimizin satışı sırasında ve sonrasında müşterilerimizi memnun etmek en önemli görevimizdir.   

Ø  Üstün iş ahlakı ve dürüstlük en temel hedefimizdir. Tüm ticari ilişkilerimizi adil, dürüst ve iyi niyetli bir yaklaşım çerçevesinde yürütmekte ve herkesten de aynı iyi niyeti beklemekteyiz.

Ø  Çözüm üretmek öncelikli görevimizdir. 17 yıllık bilgi birikimi ve sektörsel deneyime sahip olan firmamız, müşterilerimiz için somut çözümler üretmek ve daima en iyi olmak çabasındadır.            

           

SAYGILARIMIZLA...

 

                                                   CANSU TEKNİK POMPA